top of page

ENGLISH PARTNERS

Kursy prowadzone są w formacie #EnglishPartners, co oznacza, że na zajęciach będziesz tylko ty oraz twój partner językowy.  Są to nadal bardzo indywidualne zajęcia, a ich system ułatwia i przyśpiesza pokonanie strachu i tej niewidzialnej bariery, która stoi za uczuciem niemocy komunikacyjnej, której każdy z nas doświadczył. 

 

Inicjowanie naturalnej interakcji językowej na zajęciach - ćwiczenie elementów komunikacji takich jak zadawanie pytań, opowiadanie historii czy też reagowanie na usłyszaną opowieść, a także umiejętne demonstrowanie zrozumienia czy jego braku sprawi, że nie będziesz już unikał sytuacji komunikacyjnych na wakacjach lub w pracy.

 

Naszym priorytetem, jest optymalne dobranie kursantów, pod względem prezentowanego poziomu, celów językowych, wieku oraz temperamentu, ponieważ kompatybilność partnerów językowych jest jednym z sekretów skuteczności naszego formatu. 

 

Zatem chcemy zaoferować ci usługę szytą na miarę, która pomoże ci utrzymać motywację i wysoki poziom zaangażowania w naukę wykorzystując swoiste poczucie zobowiązania wobec twojego #EnglishPartner - bo przecież wiadomo nie od dzisiaj, że partner treningowy stanowi znakomity doping oraz mobilizację. 

bottom of page