top of page

TWÓJ CEL JĘZYKOWY

Powszechne wydaje się być stwierdzenie, że celem każdego kursu językowego jest po prostu opanowanie języka. Jednak, tak zdefiniowany cel to dla nas zdecydowanie za mało, ponieważ wiemy, że cele językowe mogą być różne i mieć różne motywy przewodnie, dlatego niezwykle istotnym jest, żebyśmy już na samym początku naszej współpracy określi twój indywidualny cel.

 

Czy chcesz sprawniej komunikować się na wakacjach? Czuć pewność językową przy zamawianiu w restauracji, rezerwowaniu hotelu, wypożyczaniu samochodu czy innych sytuacjach, które mogą cię spotkać w podróży?

 

A może głównie używasz języka w kontaktach zawodowych i nad tym chcesz popracować? Twoim celem może być usprawnienie zdolności komunikacji na spotkaniach, negocjacjach, prezentacjach czy podczas wszelakich dyskusji biznesowych. 

 

A jeśli jesteś osobą sprawnie posługującą się angielskim to może chcesz pracować nad wyczuciem subtelności języka i utrzymywać dobrą kondycję dzięki regularnym treningom językowym?

 

Tylko diagnoza twojego obecnego stopnia posługiwania się językiem czyli określenie twojego miejsca na drodze rozwoju językowego oraz dobrze dobrany, indywidualny cel pozwoli nam opracować plan działania.

 

Uświadomienie sobie dokąd zmierzamy w nauce to klucz rozwoju, a także niesamowita motywacja do działania.

bottom of page